Hmmm.cz  » Filmy, knihy, hry   (filmy, knihy, hry)

Filmy, knihy, hry - Hmmm.cz - AlbatrosNalezeno 237 produktů
> <
Filmy, knihy, hry - Společenstvo klíčníků

Společenstvo klíčníků

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vydejte se s Martinem, Vojtou, Gábinou a neveselým syslem do březnického zámku, do starého rozpadlého hamru nebo do rožmitálského kostela a pátrejte s nimi po tom, co střeží tajemné Společenstvo klíčníků. Čeká vás dobrodružné hledání klíčů a luštění důmyslných šifer. Na cestě za prastarým tajemstvím bude třeba překonat spoustu překážek, ale to, co nakonec zjistíte, vám vezme dech. Index Dei supra nos tenditur! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
183 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Krtek a raketa

Krtek a raketa

1
2
3
4
5
  (0,0)

Na hřišti objeví Krtek raketu a vydá se s ní na dobrodružnou výpravu, která končí neslavně havárií na mořském pobřeží. Co všechno tady Krtek nalezl - mušle, želvičky, kraba, ale také tajemnou postavu s ploutvemi! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
169 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Dobrý svět

Dobrý svět

1
2
3
4
5
  (0,0)

Dvacet devět miniaturních příběhů vyprávěných střídavě desetiletou Markétkou, osmiletým Markem neboli Márou a tříletou Eminkou, provede malé čtenáře napříč rokem od podzimu do léta a událostmi v rodině, jak se přihodí a plynou (Cesta do školy, Zima, Smutek, Láska, Dárek, Štestí, Čím budu, Až mi bude sedmdesát...). Hřejivé příběhy s vtipnými dětskými postřehy navozují pocit bezpečí, jistoty a pohody, přesně to, co mnohým dnešním dětem chybí. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
185 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Filmy, knihy, hry pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

filmy, knihy, hry

Zobrazujeme zboží z dalších podsekcí / kategorií a to

knihy.

 

Můžete vybírat z těchto a ještě mnohem víc výrobců:

ikar,

fragment,

egmont,

grada,

svojtka,

albatros,

slovart.

Hledáte nejlevnější Filmy, knihy, hry? U nás si vyberete. Nalezeno 237 produktů.

 

Filmy, knihy, hry - Little Mole and Mother

Little Mole and Mother

1
2
3
4
5
  (0,0)

How are hare babies born?Just like children. The hare family is waiting for offsprings, as well as all their friends in the forest. What would they do without Little Mole´s help? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
175 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Šmoula reportér

Šmoula reportér

1
2
3
4
5
  (0,0)

Ve šmoulí vesničce se pořád něco děje a šmoulové si ani nestačí sdělovat všechny novinky. A tak jednoho ze šmoulů napadne vydávat vlastní noviny. Šmoula Novinář se do toho pustí s vervou, ale zdaleka netuší, jaká nebezpečí a tajemství novinářské řemeslo skrývá. A na vášnivé čtenáře deníku Šmoula DNES nestačí ani sám Taťka Šmoula. Šmoula Novinář se v touze po senzační reportáži vydá dokonce až do sídla samotného Gargamela! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
103 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Klára má koně

Klára má koně

1
2
3
4
5
  (0,0)

Klára má konečně koně! Její nový poník Star už je ve stáji a po počátečních neshodách si k sobě pomalu hledají cestu. Ale přestože ho Klára krmí, co může, aby trochu přibral, Star je čím dál hubenější. Vypadá to, že něco není v pořádku... Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
139 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Krtek a jaro

Krtek a jaro

1
2
3
4
5
  (0,0)

Krtek je rád, že zimu dobře přečkal, a těší se na jarní sluníčko. Ale jak ostatní zimu přežili ? Když Krtek zaslechne úpěnlivé pípání malé sýkorky, která vypadla z dutiny stromu, je to úkol pro něj jako stvořený. Ptáčátko utěší, nakrmí, a než zesílí a naučí se lítat, ochrání ho před liškou. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
59 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Little Mole in Spring

Little Mole in Spring

1
2
3
4
5
  (0,0)

O tom, že jaro už je tady, se Krtek přesvědčil, když po zimě vykoukl ze své podzemní světničky. Krtek je rád, že zimu dobře přečkal, a těší se na jarní sluníčko. Ale jak ostatní zimu přežili? Když Krtek zaslechne úpěnlivé pípání malé sýkorky, která vypadla z dutiny stromu, je to úkol pro něj jako stvořený. Ptáčátko utěší, nakrmí, a než zesílí a naučí se lítat, ochrání ho před liškou. Anglická verze tohoto velmi oblíbeného leporela pro nejmenší. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
76 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Little Mole in Summer

Little Mole in Summer

1
2
3
4
5
  (0,0)

Krtek a malá sýkorka se stali nerozlučnými kamarády. V létě se radují ze zahrádky, ošetřují rostlinky, zalévají je a mají radost, že zahrádka pěkně rozkvetla. Nestarají se však sami. Šťavnaté listy také náramně zachutnaly třem tlustým housenkám, a kdyby nebylo Krtka,všechno zelené by dočista okousaly a ze zahrádky by nezbylo nic. Jak si s nimi poradí a jak to nakonec dopadne, děti najdou a prohlédnou si na obrázcích, rodiče jim mohou přečíst úsměvný text Hany Doskočilové. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
76 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Little Mole in Fall

Little Mole in Fall

1
2
3
4
5
  (0,0)

Copak se děje na podzim? Fouká ze strnišť a ze stromů nepadá jen listí – když máte domeček pod švestkou, padají vám na domeček i švestky, a tak se Krtek se sýkorkou rozhodnou uvařit švestková povidla, posléze napéct koláče a nakonec je z toho hostina pro všechna zvířátka. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
76 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Krtek a zima

Krtek a zima

1
2
3
4
5
  (0,0)

Bílo je všude, ale sníh to není, jen jinovatka. Copak se dá na jinovatce sáňkovat? Na obloze je jen jediný mráček, mráček chudinka, z toho chumelit nebude, postěžoval si Krtek. Ale když se Krtek se sýkorkou postarali, aby se mráček napil vody, mráček rostl, mohutněl, až se z něj začaly sypat vločky, jedna pěknější než druhá. A sníh se sypal a sypal, až jim sáňky v závěji téměř zapadly. Teď jim teprve začala sáňkovačka a koulovačka a ty pravé zimní radovánky! Nalezené v sekci Knihy.

Skladem
Vaše cena
59 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Little Mole in Winter

Little Mole in Winter

1
2
3
4
5
  (0,0)

Konečně je tu zima! řekl si Krtek a vytáhl sáňky. Ale co to? Bílo je všude, ale sníh to není, jen jinovatka. Copak se dá na jinovatce sáňkovat? Na obloze je jen jediný mráček, mráček chudinka, z toho chumelit nebude, postěžoval si Krtek. Ale když se Krtek se sýkorkou postarali, aby se mráček napil vody, mráček rostl, mohutněl, až se z něj začaly sypat vločky, jedna pěknější než druhá. A sníh se sypal, až jim sáňky v závěji téměř zapadly. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
76 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Otazníky detektiva Štiky

Otazníky detektiva Štiky

1
2
3
4
5
  (0,0)

Otazníky detektiva Štiky patří mezi komiksy, které si oblíbilo hned několik generací čtenářů. Komiks o obtloustlém detektivovi, který řeší zapeklité případy, a úlohou čtenářů je odhalit jejich řešení, vycházel více než deset let v časopise Ohníček. Významný malíř Jiří Kalousek kreslil detektiva nejdřív černobíle, později i barevně. V naší knize je výběr z více než 350 komiksů, při výběru jsme se opírali především o dochované originály. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
149 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Šmoulové a vejce

Šmoulové a vejce

1
2
3
4
5
  (0,0)

Šmoulové se chystají péct dort, ale nemají vejce. Když ho konečně na farmě seženou a dopraví do vesničky, zjistí, že je dřevěné. Nakonec v lese najdou jiné, ale čeká je velké překvapení... Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
110 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Přečti mi pohádku!

Přečti mi pohádku!

1
2
3
4
5
  (0,0)

Přečti mi pohádku, prosí děti. A jejich přání se může hned vyplnit, pokud otevřete tuhle knížku. V pestrém souboru hravých pohádek jsou vyprávění jak z běžného života, tak z pohádkových světů. Hrdiny příběhů jsou děti, princezny, zvířátka, ale i oživlé věci, jako třeba červená bugatka, hrnec, hudební nástroje a spousta dalších. Jen si vybrat a číst! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
169 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Tramvaj plná strašidel

Tramvaj plná strašidel

1
2
3
4
5
  (0,0)

Desetiletý David z Prahy řeší zapeklitou situaci. Za okny jeho pokoje se v noci vznášela tramvaj plná strašidel! Začaly prázdniny a David odjel do moravského Uničova. Nad bratranci a sestřenicemi vždycky ohrnoval nos a neustále se vytahoval. Tentokrát ho však dvanáctiletá Bětka, desetiletá Žofka a sedmiletý Cyrda nemůžou poznat. Přijel celý vystrašený, a brzy se přiznal proč. Děti historce o tramvaji nevěří, a rozhodnou se záhadu prozkoumat na vlastní oči přímo v hlavním městě. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
184 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Hrozivě přátelští duchové

Hrozivě přátelští duchové

1
2
3
4
5
  (0,0)

„VY ŽIVÁČCI JSTE NA NÁS DUCHY TAK OŠKLIVÍ!" Tabitka Strkavá, Uschloš, Karlík Vypařílek prostě nechápou, proč se k nim živáčci v jejich domě chovají tak nepřátelsky! K nim, hodným strašidlům, co jim nic nedělají, jen v noci poletují po domě. Když ale zamkne jeden živáček Pamelu Strašílkovou do podkroví s nohatým pavoukem, duchové se rozhodnou, že to tak nenechají! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
140 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum

 

Seznam nečastějších vyhledávacích frází

filmy, knihy, hry ikar filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry egmont filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry slovart filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry svojtka filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry grada filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry fragment filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry albatros filmy, knihy, hry

 

Filmy, knihy, hry - Fotbalový sen

Fotbalový sen

1
2
3
4
5
  (0,0)

Jak Vojta zapadne do nového týmu? Bude se mu dařit? Najde si tam kamaráda? A jak se rozhodne, když dostane nabídku, která se neodmítá? Dva kluci a jeden míč, kolem kterého se všechno točí. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
148 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Šmoulí léto - hrací knížka

Šmoulí léto - hrací knížka

1
2
3
4
5
  (0,0)

Komiksová hrací knížka je sestavena ze čtyř šmoulích příběhů, které se tentokrát odehrávají v letních měsících a je doplněna zajímavými hrátkami, rébusy, kvízy a bludišti, které děti rozptýlí při čtení. Je speciálně vytvořena pro český trh a jistě potěší době všechny příznivce malých modrých šikulů. Komiksy i hádanky jsou určeny pro děti od šesti let, ale s rodiči si příběhy rády přečtou a hádanky zvládnou i mladší děti. Nalezené v sekci Knihy.

Skladem
Vaše cena
110 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Tagus, kentaur (4) Beast Quest

Tagus, kentaur (4) Beast Quest

1
2
3
4
5
  (0,0)

Království Avantia hledá hrdinu! Kdo se utká s netvorem? Stane se hrdinou kovářský učeň, obyčejný kluk Tom? Netvor Tagus, napůl kůň a napůl člověk, kdysi stáda ochraňoval, ale teď zdivočel a zabíjí, zapaluje obilí a pustoší pastviny. Jak ho přemůže Tom, který se nikdy necvičil v rytířském umění? Sejme z kentaura zlé kouzlo? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
109 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen