Hmmm.cz  » Filmy, knihy, hry   (filmy, knihy, hry)

Filmy, knihy, hry - Hmmm.cz - ALEXANDERNalezeno 8 produktů
> <
Filmy, knihy, hry - Hra Pexi Slepá bába

Hra Pexi Slepá bába

1
2
3
4
5
  (0,0)

Hra Pexi Slepá bába Doporučený věk od (let): 5 Počet hráčů: 2 - 5 Fascinující, zábavná a zároveň vzdělávací hra rozvíjející představivost. Popis hry: Úkolem je poznat předměty pouze dotykem-po slepu. Hra „ Slepá bába“ pobaví jak děti, tak dospělé. Sami poznáte, že to není tak lehké, a znalosti dospělých leckdy nebudou stačit na bujnou dětskou fantazii. Rozvíjí hmat, zručnost, představivost vašich dětí. Hračka je vhodná pro 2-4 hráče, ve věku od 5-ti let. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0. Nalezené v sekci Stolní hry.

Vaše cena
194 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz
Filmy, knihy, hry - Hra Pexi Pošta

Hra Pexi Pošta

1
2
3
4
5
  (0,0)

Hra Pexi Pošta Typ deskové hry: vzdělávací Doporučený věk: od 5 let Pošta - společenská hra pro děti. Zábavnou formou, která děti baví, se naučí vše, co potřebují běžně vyřizovat na poště. Celý poštovní úřad máš v jedné krabici. Rozlož si svou poštovní přepážku, vyndej peníze, známky, obálky, složenky, podací lístky, pohledy, razítko a můžeš si začit hrát! Pozvi kamarády, ať si přijdou poslat dopisy, zaplatit složenku nebo vybrat peníze - zažijete spousty legrace. Nevíš si rady s vyplněním slož Nalezené v sekci Deskové hry.

Vaše cena
209 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz
Filmy, knihy, hry - Hra Pexi Móda a modelky Svatební šaty

Hra Pexi Móda a modelky Svatební šaty

1
2
3
4
5
  (0,0)

Hra Pexi Móda a modelky Svatební šaty Počet hráčů: 1 - 5 Hra na módního návrháře a 7 her. Jedná se o kombinanční skládačku a zároveň 7 her. Sada se skládá z 24 obrázků modelek ve svatebních šatech. Každý obrázek je rozdělený na 4 části, které je možné sestavovat různě s příslušnými částmi jiných obrázků. Díky tomu vznnikají nové zajímavé modely. Jedná se o další verzi hry Móda a modelky, ale jejich prvky se nehodí k předcházejícím verzím. Určeno pro 1 až 6 hráčů. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg) Nalezené v sekci Stolní hry.

Vaše cena
208 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Filmy, knihy, hry pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

filmy, knihy, hry

Zobrazujeme zboží z dalších podsekcí / kategorií a to

stolní hry,

deskové hry.

 

Můžete vybírat z těchto a ještě mnohem víc výrobců:

ikar,

fragment,

egmont,

grada,

svojtka,

albatros,

slovart.

Hledáte nejlevnější Filmy, knihy, hry? U nás si vyberete. Nalezeno 8 produktů.

 

Filmy, knihy, hry - Hra Pexi Mistr slova

Hra Pexi Mistr slova

1
2
3
4
5
  (0,0)

Hra Pexi Mistr slova Typ deskové hry: Scrabble Doporučený věk: od 6 let Hráči se snaží ve vymezeném čase složit slovo z písmen na kostkách vržených z kelímku. Po složení slova se stanoví jeho bodová hodnota. Vítězí ten, kdo jako první dosáhne předem dohodnuté bodové hranice, věk 6+ Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.180 Výška (cm): 25.00 Šířka (cm): 24.50 Hloubka (cm): 6.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.500 Výška (cm): 30.00 Šířka (cm): 30.00 Hloubka (cm): 10.00 EAN: 5906018003437 Záruční Nalezené v sekci Deskové hry.

Vaše cena
304 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz
Filmy, knihy, hry - Pexeso Pexi pro uši

Pexeso Pexi pro uši

1
2
3
4
5
  (0,0)

Pexeso Pexi pro uši Doporučený věk od (let): 5 První pexeso při kterém zapojíte i svůj sluch. Kdo z vás má lepšího "pamatováka" na zvuky? Princip hry spočívá v zapamatování si určitých zvuků a získání co největšího počtu párů, které vytvoříte sbíráním dvou krychliček vydávajících stejný zvuk. Pexeso pro uši je hrou vzdělávací a uvádí hráče do světa zvuků. Jejím cílem je naučení se pozornému poslechu, koncentraci na určitý zvukový signál, jeho identifikaci a rozlišení. Zároveň vás naučí si zvuk Nalezené v sekci Stolní hry.

Vaše cena
259 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz

 

Seznam nečastějších vyhledávacích frází

filmy, knihy, hry svojtka filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry ikar filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry slovart filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry albatros filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry grada filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry fragment filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry egmont filmy, knihy, hry

 

Filmy, knihy, hry - Hra Pexi Splašené žetonky? Barvy a tvary

Hra Pexi Splašené žetonky? Barvy a tvary

1
2
3
4
5
  (0,0)

Hra Pexi Splašené žetonky? Barvy a tvary Doporučený věk od (let): 5 Počet hráčů: 2 - 4 Splašené žetonky - Barvy a tvary je hra, v níž je cílem spojit tvar ovoce s jeho barvou.Ten, komu se to podaří nejdříve, zvítězí. Nabízí skvělý trénink pozornosti a postřehu. Je vhodná nejen pro děti, ale i dospělí si u ní mohou vyzkoušet svoji rychlost. Hru si tak užijí děti i rodiče. V balení naleznete: 15 karet ovoce, 2 losovací káči, 24 barevných žetonů a návod ke hře Hra je určena pro 2-4 hráče. Věk: +5 Nalezené v sekci Stolní hry.

Vaše cena
172 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz
Filmy, knihy, hry - Hra Pexi Slovní Expres

Hra Pexi Slovní Expres

1
2
3
4
5
  (0,0)

Hra Pexi Slovní Expres Doporučený věk od (let): 5 Počet hráčů: 2 - 4 Vzdělávací hra ze série "Sova Moudrá hlava" pro 2-4 hráče. Slovní expres je napínavá slovní hra, ve které musí hráči zapojit všímavost, postřeh a slovní zásobu. Jenom ten, kdo nejrychleji sestaví slovo z písmen na kartách, a jako první bouchne do zvonku, získá odměnu. Hra udržuje vysoké herní napětí, ale je také výborným tréninkem postřehu, vnímání, kreativity myšlení a hlavně správného pravopisu. Balení obsahuje: 55 karet s Nalezené v sekci Stolní hry.

Vaše cena
217 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz
Filmy, knihy, hry - Hra Pexi Navlékej, nečekej!

Hra Pexi Navlékej, nečekej!

1
2
3
4
5
  (0,0)

Hra Pexi Navlékej, nečekej! Doporučený věk od (let): 3 Navlékej, nečekej ! - hra pro mladší i starší děti. Vzdělávací společenská hra, při které děti získávají jistotu v poznávání barev a prostorovém umístění vzorů. Hra zároveň trénuje zručnost, paměť a jemnou motoriku. Popis hry: Úkolem hráčů je navléci korálky tak je zobrazeno na vzorové kartě. Čas je omezen přesýpacími hodinami. Během karty otoč hru. Dívej se na ní několik vteřin a snaž se zapamatovat pořadí barev. Po znamení začni navlék Nalezené v sekci Stolní hry.

Vaše cena
258 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen