Hmmm.cz  » Filmy, knihy, hry   (filmy, knihy, hry)

Filmy, knihy, hry - Hmmm.cz - EgmontNalezeno 285 produktů
> <
Filmy, knihy, hry - Asterix a Olympijské hry

Asterix a Olympijské hry

1
2
3
4
5
  (0,0)

Asterix a Obelix jsou zpět! A tentokrát vás čeká příběh plný sportovního zápolení mezi Galy a jejich soupeři z celého světa. A při tom všem se odvážný mladý Gal Alafolix vášnivě zamiluje do řeské princezny Iriny. Spolu s Asterixem a Obelixem a za pomoci jejich čarovného elixíru se vydá do Řecka s cílem vyhrát nejen Olympijské hry, ale i srdce princezny Iriny. Střetává se tu však se zlomyslným Brutem, synem Césara, a jeho týmem, který je, zdá se, silným soupeřem. Jak je všeobecně známo, čarovné e Nalezené v sekci Filmy.

Skladem
Od
49 Kč
Hlídat cenu
SROVNÁNÍ CEN
Filmy, knihy, hry - STAR WARS Ruka odplaty

STAR WARS Ruka odplaty

1
2
3
4
5
  (0,0)

Osud povstání závisí na dalším kroku Luka Skywalkera. Ale našli povstalci bezpečné přístaviště, nebo smrtelnou past? Osm měsíců po bitvě o Yavin povstalci zoufale potřebují novou základnu. Když je osloví guvernér Ferrouz ze sektoru Candoras s nabídkou útočiště výměnou za ochranu proti cizímu diktátorovi Nusovi Esvovi, vyšle povstalecké velení Luka, Leiu, Hana a Chewieho, aby zhodnotili situaci. Ke Candorasu míří také Mara Jade, Císařova ruka, spolu s pěti samozvanými strážci pořádku, kteří si ří Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
239 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Víly Roční období v zemi víl

Víly Roční období v zemi víl

1
2
3
4
5
  (0,0)

Poleťte s námi do kouzelného světa víl! Dozvíte se, jaká dobrodružství Zvonilka a její kamarádky zažívají v různých ročních obdobích. Zvonilka a její kamarádky zažívají ve Hvězdné roklince dobrodružství po celý rok. V této knížce se dozvíte, co všechno se jim přihodilo při velkém jarním úklidu, jak vzrušující může být táboření víl v lese, společně se Zvonilkou vyřešíte nepořádnou záhadu a na závěr vás čeká sněhové překvapení. Poleťte s námi do kouzelného světa víl! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
184 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Filmy, knihy, hry pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

filmy, knihy, hry

Zobrazujeme zboží z dalších podsekcí / kategorií a to

knihy,

filmy.

 

Můžete vybírat z těchto a ještě mnohem víc výrobců:

ikar,

fragment,

egmont,

grada,

svojtka,

albatros,

slovart.

Hledáte nejlevnější Filmy, knihy, hry? U nás si vyberete. Nalezeno 285 produktů.

 

Filmy, knihy, hry - Medvídek Pú Brzy na viděnou

Medvídek Pú Brzy na viděnou

1
2
3
4
5
  (0,0)

Sova na týden odcestovala, aby se zúčastnila rodinné sešlosti. Její přátelé jsou nejdříve rádi, že si odpočinou od Soviných dlouhých historek a přednášek. Pak ale zjistí, že jim Sova chybí, a začnou se těšit na její návrat. Jak vše dopadne, se dozvíme v této humorné příhodě o tom, že kamarády máme rádi i s jejich chybami. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
137 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Medvídek Pú Narozeninové čtení

Medvídek Pú Narozeninové čtení

1
2
3
4
5
  (0,0)

Kdykoliv je ve Stokorcovém lese potřeba něco přečíst, Pú a jeho kamarádi spoléhají na pomoc Sovy, která umí číst nejlépe z nich všech. Když má Sova narozeniny, kamarádi se rozhodnou připravit pro ni překvapení – budou pro změnu číst oni jí! Naučí se kamarádi číst včas na to, aby Sově přichystali ty nejlepší narozeniny, jaké kdy měla? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
137 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Monster High Vše o Frankie Stein

Monster High Vše o Frankie Stein

1
2
3
4
5
  (0,0)

Nejnovější monstrum na chodbách Monster High, bezstarostná Frankie Stein, konečně poodhaluje podrobnosti ze svého neustále nabitého monstr života! Zajímá tě, jak se Frankie Stein dostala na svět? Jací jsou její rodiče? A co kamarádi – koho Frankie obdivuje a z koho má naopak strach? V této knížce se dozvíš všechno, co jsi kdy o Frankie Stein chtěl/a vědět. K naprosto voltážovému čtení navíc dostaneš spoustu zabijáckých samolepek, se kterými si užiješ ještě víc zábavy. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
48 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Strážci minulosti Cirkus Maximus

Strážci minulosti Cirkus Maximus

1
2
3
4
5
  (0,0)

Strážci minulosti jsou opět ve velkém nebezpečí. Zásoby atomia, nezbytné látky, která jim umožňuje cestovat časem, se hrozivě ztenčují. Jake a jeho přátelé jsou proto vysláni na další dobrodružnou výpravu. Krutá zrada však způsobí, že nevědí, komu mohou vlastně věřit. Na scénu totiž vstupuje nový a ještě mnohem nebezpečnější člen zločinné Zeldtovy rodiny, který má v plánu ovládnout starověký svět. A tak jsou strážci nuceni cestovat dále do minulosti, daleko hlouběji než kdy předtím, aby zachráni Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
252 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Ošidné nepravdy Jak rozeznat hodinky od holinek

Ošidné nepravdy Jak rozeznat hodinky od holinek

1
2
3
4
5
  (0,0)

Už jste si někdy lámali hlavu nad tím, jak rozeznat hodinky od holinek nebo opici od lidoopa? Hádali jste se někdy s kamarády, jestli je nějaký rozdíl mezi pralesem a džunglí? Dokážete teď hned vysvětlit rozdíl mezi pterodaktylem, pterosaurem a pteranodonem? V naší knize najdete odpovědi na zapeklité otázky typu: jaký je rozdíl mezi… a ještě mnohem víc! Dozvíte se například, jaký je rozdíl mezi bizonem a buvolem, ovocem a zeleninou, rybníkem a jezerem nebo prózou a poezií, a poznáte životně důle Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
116 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Kozí příběh Hádanky

Kozí příběh Hádanky

1
2
3
4
5
  (0,0)

Hádanky s motivem Kozího příběhu

Vaše cena
55 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Víly Ročné obdobia v krajine víl

Víly Ročné obdobia v krajine víl

1
2
3
4
5
  (0,0)

Poďte s nami do čarovného sveta víl! Dozviete sa, aké dobrodružstvá zažíva Cililing so svojimi kamarátmi v rôznych ročných obdobiach. Cililing a jej kamarátky zažívajú v Hviezdnej roklinke dobrodružstvá po celý rok. V tejto knižke sa dozviete, čo všetko sa im prihodilo pri veľkom jarnom upratovaní, aké vzrušujúce môže byť táborenie v lese, spolu s Cililing vyriešite neporiadnu záhadu a na záver vás čaká veľké snehové prekvapenie. Príjemnú zábavu! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
239 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Macko Puf Čoskoro dovidenia

Macko Puf Čoskoro dovidenia

1
2
3
4
5
  (0,0)

Sova na týždeň odcestovala, lebo sa mala zúčastniť na rodinnom stretnutí. Jej priatelia sa najprv potešili, že si odpočinú od jej dlhých historiek a prednášok. Ale onedlho zistili, že im Sova chýba a začali sa tešiť na jej návrat. Ako všetko dopadne? Dozviete sa to v humornom príbehu, ktorý hovorí o tom, že priateľov máme radi aj s ich chybami. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
185 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Macko Puf Narodeninové čítanie

Macko Puf Narodeninové čítanie

1
2
3
4
5
  (0,0)

Kedykoľvek treba v Stoakrovom lese niečo prečítať, Puf a jeho priatelia sa spoliehajú na pomoc Sovy, ktorá číta najlepšie zo všetkých. Keď sa blížia Sovine narodeniny, kamaráti sa rozhodnú, že ju poriadne prekvapia - budú pre zmenu čítať oni jej! Naučia sa priatelia čítať dosť rýchlo, aby Sove dokázali pripraviť najlepšie narodeninové prekvapenie? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
185 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Tomáš a jeho kamaráti Príbehy na dobrú noc 1

Tomáš a jeho kamaráti Príbehy na dobrú noc 1

1
2
3
4
5
  (0,0)

Tomáš a ostatné užitočné rušne vám privážajú päť nových príbehov z ostrova Sodor. Prečítate si o Tomášovom dobrodružstve so včelami, o jeho starostiach s prevozom zmesi pre klauna Bublinu alebo o tom, ako chytal šarkana. Spolu s Edwardom sa vydajú na Hmlistý ostrov, kde im nakoniec pomôžu kamaráti Bash, Dash a Ferdinand. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
205 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Tomáš a jeho kamaráti Príbehy na dobrú noc 2

Tomáš a jeho kamaráti Príbehy na dobrú noc 2

1
2
3
4
5
  (0,0)

Užitočné rušne prichádzajú za vami s ďalšími piatimi príbehmi. Tomáš sa potrápi pri prevoze žirafy do safari parku, ale horúce chvíle zažije aj pri príchode železničného inšpektora. Na ostrove Sodor sa pomaly zabývajú Belle a Flynn - nové rušne zo záchranného týmu. Belle si nájde nového kamaráta a hasičské auto Flynn sa učí, ako byť trpezlivý. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
205 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Monster High Všetko o Frankie Stein

Monster High Všetko o Frankie Stein

1
2
3
4
5
  (0,0)

Frankie Stein konečne pootvára veko svojho prísne stráženého života! Chceš nahliadnuť do jej rodinných vzťahov? Chceš vedieť, koho najviac obdivuje a kto sú jej najlepší priatelia? Alebo sa chceš poriadne zabaviť pri vymýšľaní uletených modelov, ktorými by toto nové monštrum od vedľa ohromilo celú školu? Potom je táto kniha tou vražedne správnou voľbou! Vnútri knihy nájdeš samolepky, ktoré ťa určite nesklamú. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
72 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Záhada oživlé mumie

Záhada oživlé mumie

1
2
3
4
5
  (0,0)

V muzeu je hotové pozdvižení! Je to pravda, že se mumie z Egypta probudila po třech tisících let k životu? Vyděšený noční hlídač tvrdí, že to viděl na vlastní oči. Téže noci byl z muzea ukraden nejcennější obraz. Ředitelka muzea je velmi rozrušena, policie si neví rady. A tak se vyšetřování tohoto záhadného případu ujímají mladí detektivové Lasse a Maja. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
69 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum

 

Seznam nečastějších vyhledávacích frází

filmy, knihy, hry fragment filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry ikar filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry egmont filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry grada filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry albatros filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry svojtka filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry slovart filmy, knihy, hry

 

Filmy, knihy, hry - Záhada v kině

Záhada v kině

1
2
3
4
5
  (0,0)

Kdo unáší psy ve Valleby? Majitelé psů jsou zoufalí, neznámý pachatel po nich navíc žádá tisíce korun výkupného. Jinak bude zle! Lasse a Maja na nic nečekají a vydávají se po stopě zločinu. Pátrání je zavede do potemnělého sálu kina Rio! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
69 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Monster High Vše o Draculauře

Monster High Vše o Draculauře

1
2
3
4
5
  (0,0)

Upíří monstrum Draculaura konečně pootvírá víko od svého přísně střeženého monstr života. Chceš nahlédnout do rodinných vztahů s hrabětem Drákulou? Poznat, koho Draculaura nejvíc obdivuje a kdo je jsou její nejlepší monstr přátelé? Nebo si chceš užít pořádnou zábavu při vymýšlení romantických modelů, po kterých by se Draculaura mohla ukousat? Pak je kniha Vše o Draculauře vražedně správnou volbou! Navíc, uvnitř najdeš monstr samolepky, se kterými si užiješ ještě víc zábavy. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
48 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Schody do nebeského pokoje

Schody do nebeského pokoje

1
2
3
4
5
  (0,0)

Patnáctiletý Lumír Milovský nepatří mezi rošťáky – zajímá se o kresbu, hudbu, k dívkám je pozorný a klukům ve třídě připadá zženštilý. Asi proto se stal terčem nechutných ústrků Viktora Fedrycha, pro kterého je tichý chlapec skvělým otloukánkem. Přitom sám Viktor je zbabělec a dovoluje si na ostatní jen tehdy, má-li v ruce svůj pověstný prak a za zády či po boku Petra Altmana. Situace mezi trojicí rivalů se vyostřuje v okamžiku, kdy se v létě 1967 z Teplic k babičce přistěhuje Milena Lažanská, d Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
273 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen