Hmmm.cz  » Filmy, knihy, hry   (filmy, knihy, hry)

Filmy, knihy, hry - Hmmm.cz - FragmentNalezeno 320 produktů
> <
Filmy, knihy, hry - Velké dobrodružství s kouzelnou lupou Cesta časem

Velké dobrodružství s kouzelnou lupou Cesta časem

1
2
3
4
5
  (0,0)

Šifry, záhady, bludiště a navíc kouzelná lupa, se kterou dokážeš odhalit všechna tajemství! Vydej se s Nathanem, Monikou a Eliášem na cestu časem. Nezapomeň na kouzelnou lupu, kterou budeš určitě potřebovat. Pozorně sleduj vše, co se kolem děje. Cestování časem je skvělé, ale nikdy nevíš, co se může přihodit. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
89 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Velké dobrodružství s kouzelnou lupou Cesta vesmírem

Velké dobrodružství s kouzelnou lupou Cesta vesmírem

1
2
3
4
5
  (0,0)

Šifry, záhady, bludiště a navíc kouzelná lupa, se kterou dokážeš odhalit všechna tajemství! Vydej se s Nathanem, Monikou a Eliášem na cestu dalekým vesmírem. Nezapomeň na kouzelnou lupu, kterou budeš určitě potřebovat. Pozorně sleduj vše, co se kolem děje. Vesmír je zajímavý, ale skrývá mnohá nebezpečí. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
89 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele

1
2
3
4
5
  (0,0)

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
205 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Filmy, knihy, hry pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

filmy, knihy, hry

Zobrazujeme zboží z dalších podsekcí / kategorií a to

knihy.

 

Můžete vybírat z těchto a ještě mnohem víc výrobců:

ikar,

fragment,

egmont,

grada,

svojtka,

albatros,

slovart.

Hledáte nejlevnější Filmy, knihy, hry? U nás si vyberete. Nalezeno 320 produktů.

 

Filmy, knihy, hry - Ripleyho záhady R-TÝM Hrozba z hlubin

Ripleyho záhady R-TÝM Hrozba z hlubin

1
2
3
4
5
  (0,0)

Věřte nevěřte! Po stopách záhadných událostí se vydává supertajný R-tým a vy můžete být při tom! Na malém ostrůvku u východního pobřeží USA se nachází dobře ukrytá Ripleyho střední škola – unikátní škola pro děti, které mají výjimečné schopnosti. Nejlepší z talentovaných dětí jsou členy supertajného R-týmu, který operuje z utajené základny ukryté hluboko v podzemí školy. Členové týmu jsou posíláni na nebezpečné mise po celém světě, během nichž vyšetřují neuvěřitelné záhady. Dokážou rozlišit, co Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
103 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Ripleyho záhady R-TÝM Vlčí dítě

Ripleyho záhady R-TÝM Vlčí dítě

1
2
3
4
5
  (0,0)

Věřte nevěřte! Po stopách záhadných událostí se vydává supertajný R-tým a vy můžete být při tom! Na malém ostrůvku u východního pobřeží USA se nachází dobře ukrytá Ripleyho střední škola – unikátní škola pro děti, které mají výjimečné schopnosti. Nejlepší z talentovaných dětí jsou členy supertajného R-týmu, který operuje z utajené základny ukryté hluboko v podzemí školy. Členové týmu jsou posíláni na nebezpečné mise po celém světě, během nichž vyšetřují neuvěřitelné záhady. Dokáží rozlišit, co Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
103 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Obchod se štěstím

Obchod se štěstím

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vstupte do kouzelného krámku, ve kterém najdete všechno od koštěte na negativní pocity až po mlýnek na problémy. Jak se vyrovnat se vztahy, nešťastnou láskou, finančními problémy či jak najít smysl života? Vydejte se na cestu ke spokojenějšímu a šťastnějšímu životu! Zaměřte se na to, co vám opravdu dělá radost. Být šťastná je přece tak snadné! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
157 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Zábavné křížovky a osmisměrky

Zábavné křížovky a osmisměrky

1
2
3
4
5
  (0,0)

Luštěte a dobře se bavte! Spousta stran skvělého luštění - švédské křížovky v sobě skrývají zábavné i poučné tajenky, osmisměrky odhalí přísloví a vtipy. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
69 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Láska, sex, touha Nikdy neříkej navždy

Láska, sex, touha Nikdy neříkej navždy

1
2
3
4
5
  (0,0)

Sedmnáctiletá Sára byla poslední z party, kdo neměl OPRAVDOVÉ zkušenosti s kluky. To se ale změnilo a teď prožívá svoji první velkou lásku. Na dovolené ve Španělsku potkala báječného kluka – Joea a všechno je téměř super... alespoň ze začátku. Zničehonic však Joe zmizí, nezvedá telefon, neodpovídá na zprávy. Co když Sáru jen využívá? Podaří se jí odhalit pravdu? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
157 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Skládanky s nálepkami

Skládanky s nálepkami

1
2
3
4
5
  (0,0)

Snímatelné nálepky, které můžeš použít znovu a znovu! Skládej postavičky, zvířátka nebo předměty z nálepek nejrůznějších tvarů a barev. Použij přiložené předlohy nebo si vytvoř obrázek podle svojí fantazie. Chceš něco změnit? Jednoduše odlep nálepku a vezmi jinou. Na výběr jich máš stovky! Originální a tvůrčí sešit pro děti od 7 let, který zábavnou formou rozvíjí pozorovací schopnosti, manuální zručnost a představivost. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
89 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Holky na stopě Velké pátrání

Holky na stopě Velké pátrání

1
2
3
4
5
  (0,0)

Velikonoční prázdniny tráví Lucka, Patricie a Petra společně v penzionu babičky. Patricie dostala konečně vysněný fotoaparát a hned se jí podaří dostat se s fotkou zvláštního pavouka do místních novin. Lucka nechce zůstat pozadu a začne bojovat proti chovu slepic v klecích. Holky se pouští do akce, během které záhadně zmizí Petra. Podaří se Lucce a Patricii ztracenou Petru najít? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
123 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Holky na stopě Záhadné zmizení

Holky na stopě Záhadné zmizení

1
2
3
4
5
  (0,0)

Letní prázdniny jsou tady! Všichni ve vesnici jsou na nohou a chystají volbu Princezny vřesoviště. Do soutěže se přihlásila také sestřenice Lucky Petra, která všechny ohromila svým gymnastickým vystoupením. Místní favoritka Manuela před poslední disciplínou zmizela a Princeznou se stává Petra. Manuela se však objeví v okamžiku, kdy začíná korunovace a tvrdí, že ji někdo omámil a zamknul ve sklepě. Hlavní podezřelou je vítězka. Lucka, Patricie a Petra se pouštějí do pátrání. Kdo Manuelu zavřel? A Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
123 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Mayské proroctví Hadí spirála

Mayské proroctví Hadí spirála

1
2
3
4
5
  (0,0)

Caity byla předurčena sehrát důležitou roli při záchraně lidské civilizace. Je však ve velkém nebezpečí, zrádná organizace Fraternitas je jí v patách. Pokud Caity a její přátelé selžou, převezme vládu organizace a odsoudí vše k zániku. Podaří se získat dostatečnou sílu pro záchranu světa? Naplní se starodávné proroctví? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
171 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Václav Klaus My, Evropa, svět

Václav Klaus My, Evropa, svět

1
2
3
4
5
  (0,0)

Václav Klaus se v připravované knize My, Evropa a svět, která vyjde ke konci jeho prezidentského mandátu, pokouší pátrat po příčině současných ekonomických problémů. "Za hlavní příčinu této krize - svou hloubkou nepochybně jiné než všechny krize od 30. let minulého století - považuji pohodlné žití v iluzi o nemožnosti vzniku žádných vážných problémů, ať děláme v ekonomické a sociální sféře cokoliv," píše mimo jiné. Jaké jsou podle české hlavy státu hlavní příčiny ekonomické krize? Jakých tragi Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
171 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Uvolňovačky a zábavné úkoly

Uvolňovačky a zábavné úkoly

1
2
3
4
5
  (0,0)

Těší se váš předškolák do první třídy? Začněte se s ním připravovat již nyní! Obtahováním a vybarvováním hravých obrázků si uvolní ruku a zábavné úkoly navíc procvičí jeho postřeh a myšlení. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
55 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Jiří Žáček dětem

Jiří Žáček dětem

1
2
3
4
5
  (0,0)

Chcete vědět, co se učí v Aprílové škole? Kdo se skrývá v telefonním sluchátku? Jaké rošťárny vymýšlí tiskařský šotek? Proč je pozdě honit bycha? Pojďte s námi do světa veselých básniček a pohádek a dozvíte se ještě spoustu dalších věcí. Výběr nejhezčích básniček a pohádek Jiřího Žáčka s kouzelnými obrázky Vlasty Baránkové. Oba dva malým čtenářům přátelsky vzkazují: Buďte hraví, ať jste zdraví! Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
205 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Kniha tajných přání

Kniha tajných přání

1
2
3
4
5
  (0,0)

Chtěli byste mít kouzelný proutek a splnit si všechna přání? Jsem Lena a chodím do nové školy, protože se naši rozvedli. Přála jsem si spoustu věcí, ale nic z toho se nesplnilo. Nedávno jsem ale společně s Goethem (to je můj pes) v parku našla pero. Nejdřív jsem si myslela, že je to jen super doplněk k zápisníku od tety. Ale to jen do doby, než jsem začala psát... Všechno, co perem do zápisníku napíšete, se stane skutečností! Je tohle vůbec možné? Jen to nefunguje na moje přání. Nevadí, i tak j Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
123 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Kouzelný hrad Dračí pohár

Kouzelný hrad Dračí pohár

1
2
3
4
5
  (0,0)

Na kouzelném hradě se pořád něco děje. Obvykle v tom mají prsty děti hradního pána, zvláště Lancelino a jeho mladší bratr Max, který si navíc občas vypomáhá čarováním. Teď by rádi nechali zmizet otravného bratrance. Kouzlo se ale nepodaří a najednou jsou všichni dospělí pryč! Podaří se Lancelinovi a Maxovi zachránit hrad a cenný pohár s dračí krví před zrádným rytířem Dragomírem? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
103 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum

 

Seznam nečastějších vyhledávacích frází

filmy, knihy, hry egmont filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry svojtka filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry grada filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry fragment filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry slovart filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry albatros filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry ikar filmy, knihy, hry

 

Filmy, knihy, hry - Kouzelný hrad Výprava do podzemí

Kouzelný hrad Výprava do podzemí

1
2
3
4
5
  (0,0)

Na kouzelném hradě už se zase dějí věci. Nejstarší z dětí hradního pána Lancelino se rozhodl, že za každou cenu musí mít kouzelný meč zrádného rytíře Dragomíra. Pokud ho získá, stane se neporazitelným. Lancelino se potají vydává k sídlu zlého rytíře, kde je v podzemí meč ukrytý. Najednou se ocitá v zákeřné pasti. Zachrání ho sestra Gvendolina a malý bráška Max, který umí čarovat? Splní si Lancelino svůj sen a bude mít kouzelný meč? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
103 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Záhadná zmizení

Záhadná zmizení

1
2
3
4
5
  (0,0)

Je temná noc. Do ticha se rozezvoní telefon, který probudí Madison ze spánku. Její táta právě dostal nový případ – někdo byl obviněn z vraždy místní učitelky. Zvláštní je, že se zatím nenašlo tělo. Jak může policie vědět, že už žena nežije? Madison se chce stát advokátkou, proto se hned pouští do pátrání. Druhý den ve škole se dozvídá o dalším zmizení. Co se to ve městečku děje? Proč zmizely učitelka a kamarádka Ann? Podaří se záhadu objasnit? Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
137 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Super 12 Past

Super 12 Past

1
2
3
4
5
  (0,0)

Když jeden hrdina nestačí! Mack se vydal podle rad Grimluka na další cestu. Teď musí objevit zapomenuté mocné síly a nebude na to sám. Je třeba svolat všechny členy Super 12 a vydat se k devíti drakům z Daidu. Cesta je nebezpečná a na Super 12 číhá důmyslná past. Mezitím čas neúprosně běží. Vyhnanství Bledé královny končí za třicet dní, pak bude volná a zničí svět. Mack může s pomocí ostatních členů Super 12 zabránit jejímu návratu. Má se řídit radami a nápovědou Grimluka? Podaří se mu zlé síly Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
137 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen