Hmmm.cz  » Filmy, knihy, hry   (filmy, knihy, hry)

Filmy, knihy, hry - Hmmm.cz - GradaNalezeno 275 produktů
> <
Filmy, knihy, hry - Poslední mohykán

Poslední mohykán

1
2
3
4
5
  (0,0)

Léto 1757 : zatímco Francouzi a Angličané svádějí nelítostný boj při dobývání Nového světa, dvě dcery plukovníka Munroa, Alice a Cora, se pokoušejí dostat ke svému otci do pevnosti William Henry. Sokolí oko – bílý traper a lovec vychovaný Indiány - střeží konvoj, v jehož řadách se objeví zrádce. Román Jamese F.Coopera v sobě spojuje dobrodružství i skutečnou historii a je klasickým dílem americké literatury. Nalezené v sekci Filmy.

Skladem
Od
48 Kč
Hlídat cenu
SROVNÁNÍ CEN
Filmy, knihy, hry - Chemie bez (m)učení

Chemie bez (m)učení

1
2
3
4
5
  (0,0)

Mnoha čtenářům se při slově chemie vybaví zkumavky, kahany, bílé laboratorní pláště, podivné pachy a neurčitá naděje, že něco vybuchne. Tato kniha chce ale ukázat, že podobná povrchní školní představa chemii dost křivdí. Dozvíte se v ní, jak chemie proměnila lidstvo, napomohla vzniku civilizace, ovládla představivost mystiků a kouzelníků a inspirovala ty nejlepší mozky historie. Nemusíte předem o chemii vědět vůbec nic, protože všechno - od těch nejzákladnějších pojmů až po komplikované zákony Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
280 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Geometrie bez (m)učení

Geometrie bez (m)učení

1
2
3
4
5
  (0,0)

Mince matematiky má dvě strany: matematiku diskrétní a spojitou. Diskrétní matematika se zabývá veličinami, které se dají počítat - ovcemi, fotbalovými fanoušky, lahvemi. Ne všechno se ovšem dá počítat. Hlína, pivo, půda a další podobné věci jsou spojité veličiny, které se musejí měřit. Měření je způsob, jak učinit nepočitatelné počitatelným - a právě v měření pevně vězí kořeny geometrie. Jak k nim proniknout a pochopit, jaké praktické využití geometrie má, vám lehkou a zábavnou formou umožní ta Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
280 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Filmy, knihy, hry pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

filmy, knihy, hry

Zobrazujeme zboží z dalších podsekcí / kategorií a to

knihy,

filmy.

 

Můžete vybírat z těchto a ještě mnohem víc výrobců:

ikar,

fragment,

egmont,

grada,

svojtka,

albatros,

slovart.

Hledáte nejlevnější Filmy, knihy, hry? U nás si vyberete. Nalezeno 275 produktů.

 

Filmy, knihy, hry - Algebra bez (m)učení

Algebra bez (m)učení

1
2
3
4
5
  (0,0)

S algebrou se můžeme setkat všude kolem nás. Ať si to uvědomujeme nebo ne, popisuje a ovlivňuje svět v mnoha jeho podobách: od počtu okvětních lístků kopretiny až po úrokovou sazbu hypotéky. Abychom algebru mohli běžně používat a bavila nás, nemusíme být nutně počítačovými mágy či matematickými génii. Bez rovnic a vzorců, bez věcí, které vypadají jako 3x + 5 = 9, bez aritmetických operací, logaritmů a dalších tajemství algebry to přirozeně nejde. Ale můžeme to zvládnout bez mučení a školního dri Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
280 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Fyzika bez (m)učení

Fyzika bez (m)učení

1
2
3
4
5
  (0,0)

Fyzika leží u kořene všech ostatních věd. Vždyť vše, co se nachází ve vesmíru, ať už viditelné nebo neviditelné, se dá zredukovat na ty nejzákladnější fyzikální zákony. Každý obor studia, který se zabývá hmotným světem - od chemie a biologie po astronomii, dokonce i strojírenství - není v konečném důsledku nic víc než fyzika. Tato kniha dokazuje, že proniknout do světa fyzikálních problémů se dá i zábavným způsobem. Seznámí vás se světem starověkých řeckých myslitelů i s objevy moderních vědců a Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
280 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Psychologie sériových vrahů

Psychologie sériových vrahů

1
2
3
4
5
  (0,0)

Kniha představuje základy psychologie a behaviorální patologie sériových vrahů. Jako ukázku různých podob tohoto patologického fenoménu uvádí stručné příběhy těch nejbrutálnějších sériových vrahů dnešní doby, a to od jejich dětství až do aktuálního stadia vyšetřování jejich násilných činů. Publikace je určena jak široké veřejnosti se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, tak studentům a odborníkům z oboru psychologie, etopedie, sociologie, behaviorální či sociální patologie, psychiatrie nebo Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
510 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Angličtina Stručná anatomie jazyka

Angličtina Stručná anatomie jazyka

1
2
3
4
5
  (0,0)

Učíte se angličtinu a stále máte zmatek v používání časů? Bojíte se podmínkových vět nebo souslednosti? Tento přehled angličtiny vám na malém rozsahu přináší velké množství informací psaných srozumitelným jazykem. V 51 krátkých úsecích se dozvíte podrobnosti o gramatických jevech, výslovnosti i hovorových obratech v takovém rozsahu, který byste měli umět. Nejde o klasickou učebnici, ale přehlednou příručku všeho, co musí člověk, kterých chce dobře mluvit anglicky, znát. Určeno pro jazykovou úrov Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
127 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - 100 legálních daňových triků 2013

100 legálních daňových triků 2013

1
2
3
4
5
  (0,0)

Autor jako odborník na daňovou problematiku je určitě dobrým rádcem při správném odvodu daně z příjmů. V předkládané publikaci provádí čtenáře nepřehlednou džunglí obsáhlých daňových předpisů, pokynů a stanovisek s cílem je přivést k zamyšlení, zda z neznalosti neplatí finančnímu úřadu zbytečně více na dani z příjmů, než je jejich zákonnou povinností. Publikace je daňový rádce pro podnikatele, kteří vykonávají svoji činnost jako fyzické osoby nebo prostřednictvím svého "eseróčka". Je určena rovn Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
252 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Daňové a nedaňové náklady 2013

Daňové a nedaňové náklady 2013

1
2
3
4
5
  (0,0)

V publikaci autoři, oba daňový poradci, předkládají čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý podnikatel postupuje tak, aby mu ze zisku zbylo co nejvíce. Problematika daňových a nedaňových nákladů je tak každým podnikatelským subjektem pečlivě sledována. Publikace je koncipována heslovitě podle jednotlivých dílčích okruhů zpracovávané problematiky. Obsahuje tak většinu důležitých oblastí, se kterými se může pop Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
246 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Čeština zajímavě a komunikativně I.

Čeština zajímavě a komunikativně I.

1
2
3
4
5
  (0,0)

Kniha je určena učitelům českého jazyka druhého stupně základních škol a nižších tříd gymnázií a studentům vysokých škol oboru český jazyk. Přináší zajímavé náměty pro další procvičování a prohlubování učiva o slovní zásobě a tvoření slov, tvarosloví, skladbě a slohu v 6. a 7. ročníku. Dále je zařazen metodický výklad probíraného učiva a metodický komentář ke cvičením, všestranné jazykové rozbory a náměty na diktáty, souhrnné testy k opakování a klíč ke všem cvičením, jazykovým rozborům a testům Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
297 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Expertní inženýrství v systémovém pojetí

Expertní inženýrství v systémovém pojetí

1
2
3
4
5
  (0,0)

Na trhu ojedinělá publikace je praktickým průvodcem světem systematických metod a postupů expertního inženýrství. Uznávaní autoři představují metody analýzy technického problému zejména za využití systémového přístupu.Ukazují také, jak lze technický problém řešit v souladu s platnými právními a normativními předpisy za jistoty, rizika a nejistoty. Obsah knihy vychází z potřeb odborné veřejnosti i studentů,u které je kladen požadavek na praktické uplatňování systémového přístupu k řešení problémů Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
587 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Josef Kalina: Písek mezi zuby

Josef Kalina: Písek mezi zuby

1
2
3
4
5
  (0,0)

Dakar - slavná soutěž očima Josefa Kaliny - spolujezdce a navigátora, který má za sebou 21 úspěšných startů. Za ta léta mnohé prožil, takřka se všemi osobnostmi okolo Dakaru se dobře zná, ať už se jedná o jezdce, servisní týmy či pořadatele. Josef Kalina byl úspěšný zejména jako navigátor (má za sebou několik vítězství spolu s Karlem Lopraisem), funguje ale také mnohdy jako manažer, účetní výpravy, tiskový mluvčí i tlumočník - a hlavně - je vynikajícím vypravěčem! Kniha je jedinečná také tím, že Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
280 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Krmení ptáků v zimě

Krmení ptáků v zimě

1
2
3
4
5
  (0,0)

Knížka plná hezkých fotografií představuje několik desítek ptáků, které můžete pozorovat především u krmítka na zahradě, balkonu či terase, ale jsou tu zobrazeni i ti, kteří žijí u vodních toků a rybníků nebo na poli či v lese. Také oni totiž často potřebují naši pomoc, aby přečkali nepříznivé období. Popsán je vzhled uvedených ptáků, jejich hlasový projev a výskyt. Dozvíte se leccos o jejich chování, proč někteří přilétají ke krmení v hejnu, a někteří jednotlivě, kdo je typ hašteřivý a kdo spíš Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
187 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Na co se ptají ženy

Na co se ptají ženy

1
2
3
4
5
  (0,0)

Zkušený partnerský poradce s humorem a nadsázkou shrnuje typické dotazy, které si kladou ženy o svých mužích. Pokud toužíte nahlédnout do mužské psychiky, abyste konečně pochopila "jeho" neuvěřitelné koníčky, sklony k nevěře nebo svérázné chování k matce, k dětem, ke tchyni, pak se vám během tohoto stylizovaného rozhovoru mezi ženou a psychologem jistě otevře objevný "vhled" do světa, kterému se jako bytost s ženským pohlavím musíte učit rozumět. Autor Tomáš Novák je díky své bohaté psychologick Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
161 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Speciální pedagogika v praxi

Speciální pedagogika v praxi

1
2
3
4
5
  (0,0)

Děti se specifickými poruchami učení a chování (SPUCH) tvoří dlouhodobě nejpočetnější skupinu zdravotně postižených žáků integrovaných v běžných školách. Přestože se jejich potíže zpravidla projeví především v souvislosti s osvojováním základních školních dovedností, je dnes více než jasné, že se promítají také do dalších oblastí školní výuky a do oblasti sociálních vztahů. Základní předností publikace je především komplexní pojetí problematiky péče o děti se SPUCH, na současném trhu takto pojat Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
255 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Terapie zaměřená na člověka

Terapie zaměřená na člověka

1
2
3
4
5
  (0,0)

Třetí vydání úspěšné publikace, které v českém překladu vychází pod názvem Terapie zaměřená na člověka, zachovává přesvědčivý a srozumitelný styl předchozích vydání a podněcuje k hlubokým úvahám nad klíčovými otázkami, jež se týkají nejen přístupu zaměřeného na člověka, ale celé oblasti poradenství a psychoterapie. Přehledně vysvětluje budoucím a začínajícím terapeutům principy přístupu zaměřeného na člověka, avšak mnoho zajímavého nabízí i zkušeným praktikům a odborníkům. Věnuje se například „v Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
297 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum

 

Seznam nečastějších vyhledávacích frází

filmy, knihy, hry ikar filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry fragment filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry svojtka filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry egmont filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry grada filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry slovart filmy, knihy, hry

filmy, knihy, hry albatros filmy, knihy, hry

 

Filmy, knihy, hry - Zákoník práce 2013 s výkladem

Zákoník práce 2013 s výkladem

1
2
3
4
5
  (0,0)

Již 14. vydání osvědčené publikace zahrnuje komplexní seznámení se změnami, které přinášejí všechny novely zákoníku práce. Zahrnuje novely všech právních předpisů, které jakkoliv ovlivňují znění zákoníku práce, novelizovaný text je pro snadnou orientaci zvýrazněn různým typem písma. V knize najdete výklad známých odborníků a spolutvůrců nového zákoníku práce, který vás upozorňuje i na problémy při aplikaci pracovněprávních předpisů v praxi. Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
102 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Zrakové vnímání

Zrakové vnímání

1
2
3
4
5
  (0,0)

Proč se nám zdá obloha modrá? Jakou výhodu nám dávají dvě oči? Co o vnímání prozrazují oční pohyby? Skutečně vidí psi černobíle? Proč nám připadají Asiati navzájem podobní? Připadáme tak i my jim? Kniha Zrakové vnímání popisuje, jak prostřednictvím zraku poznáváme okolní svět, ukazuje překvapující komplexnost procesu vnímání a pomáhá pochopit, jakou úlohu má zrakové vnímání v lidském životě. Poskytuje čtenáři encyklopedické znalosti v hlavních oblastech oboru a seznamuje jej s výsledky klíčových Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
425 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum
Filmy, knihy, hry - Imunohematológia a transfúzna medicína pre prax

Imunohematológia a transfúzna medicína pre prax

1
2
3
4
5
  (0,0)

Publikace vychází ve slovenštině. Hlavním důvodem k jejímu napsání byl fakt, že za posledních 20 let ve slovenské odborné literatuře nevyšla monografie zaměřená na imunohematologii a transfuziologii. Tento deficit se projevoval hlavně v denní lékařské praxi a ve studiu na vysokých školách se zdravotnickým zaměřením. Kniha má kromě úvodu o historii, současnosti a budoucnosti transfuziologie na Slovensku dvě části. První je věnována imunohematologii -od základních pojmů, přes charakteristiku jedno Nalezené v sekci Knihy.

Vaše cena
284 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Librum


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen